2014

Svinčany 20. 9. ano
3. krátkosrstá Praha 23. 2. ano
Žitenice 15. 2. ano
1. Winter Show Praha 5. 1. ano


2013

6. Vánoční Olomouc 7. 12. ano
Turkovice 30. 11. ano
Josefov 12. 10. ano
7. Pardubická výstava 5. 10. ano
3. Barevná výstava HK 21. 9. ano
Svinčany 13 21. 9. ano
Pardubické dožínky 13 14. 9. ano
Žireč 24. 8. ano
1. Letní v Ostravě - tischschau 20. 7. ano
Holice - tischschau 18. 5. ano
Přerov 27. 4. ano
Rychnov nad Kněžnou 30. 3. ano

 

2012

1. Brněnská podzimní 21. 10. ano
6. Pardubická výstava 29. 9. ano
Svinčany 12 22. 9. ano
Pardubické Dožínky 12 15. 9. ano
2. Barevná výstava HK 9. 9. ano
Žireč 25. 8. ano
Velké Losenice 28. 6. ano
8. Hanácká - tischschau 13. 5. ano
Přerov 28. 4. ano
Praha - For Pets 12. - 15. 4.  

 

2011

5. Výstava Bohuňovice 29. 10. ano
5. Pardubická výstava 1. 10. ano
Chotěboř 25. 9. ano
Svinčany 11 24. 9. ano
Pardubické Dožínky 11 10. 9. ano
Velvary 25. 6. ano
Olomouc - 7. Hanácká 21. 5. ano
Rychnov nad Kněžnou 5. 3. ano

 

2010

3. Vánoční Olomouc 4. 12. ano
Rychnov nad Kněžnou 23. 10. ano
4. Pardubická výstava 2. 10. ano
Chotěboř 19. 9. ano
Svinčany 10 18. 9. ano
Pardubické Dožínky 10 11. 9. ano
Praha - 11. speciální 19. - 22. 8.  
Prostějov 1. 5. ano
Třebechovice pod Orebem 3. - 4. 4. ano
Rychnov nad Kněžnou 20. 2.  

 

2009

2. Vánoční Olomouc 6. 12. ano
1. Brněnská výstava 14. 11. ano
3. Pardubická výstava 26. 9. ano
Svinčany 09 19. 9. ano
Pardubické Dožínky 09 12. 9. ano
Praha - 10. speciální 12. - 16. 8.  
Olomouc - 5. Hanácká 16. 5. ano

 

2008

1. Vánoční Olomouc 6. 12. ano
2. Pardubická výstava 4. 10. ano
Pardubické dožínky 08 13. 9. ano

 

2007

1. Pardubická výstava 30. 6. ano
Brno - Propet 22. - 24. 6.  
Frankfurt 26. - 27. 5.  
Olomouc 26. 5. ano
Ostrava 31. 3.  
Rychnov nad Kněžnou 17. 2.  
Lysá nad Labem 12. - 14.1.  

 

2006

Brno - Slatina 7. 10. ano
Praha - 7. speciální 28. - 1. 10.  
Německo - Frankfurt 3. - 4. 6.  
Olomouc 27. 6.  
České Budějovice 17. - 21. 5.  
Náchod 13. 5. ano
Brno - Židenice 29. 4.  
Hradec Králové 15. 4. ano
Rychnov nad Kněžnou 11. 2. ano

 

2005

Lysá nad Labem 18. - 20. 11.  
Praha - 6. speciální 1. - 4. 9.  
Kožlany 6. 8. ano
Brno - Propet 2. - 3. 7. ano
Olomouc 28. 5. ano
Hluboká nad Vltavou 21. 5. ano
Náchod 14. 5. ano
Brno - Židenice 30. 4. - 1. 5. ano

 

2004

Praha - evropská výstava 12. - 14. 11.  
Česká Skalice 16. 10. ano
Praha - 5. speciální 16. - 20. 9. ano
Brno - Propet 25. - 27. 6. ano
Frankfurt (Německo) 29. - 30. 5.  
České Budějovice 19. - 23. 5. ano
Náchod 15. - 16. 5. ano

 

2003

Lysá nad Labem 21. - 23. 11.  
Brno - Židenice 15. - 16. 11. ano
Praha - 4. speciální 18. - 21. 9.  
Nový Bydžov léto  
Velká Bíteš 21. - 22. 6. ano