Svinčany

18. září jsme se již podruhé zúčastnili tradiční chovatelské výstavy králíků, drůbeže a jiných domácích zvířat jako bylo prasátko, ovečky, kozy i beránek. K prodeji zde bylo opékané prasátko na ohni, to jsme nemohli odolat a bylo přímo výtečné :-)1a
Stejně jako loni jsme zde udělali malou expozici šlechtěných morčátek.
Účastnili se s námi: Gucci, Haida s Hayou, Methisa s Babetou, Jimmy a Fiona. Verča z chs Aurora se zúčastnila s Olivii a Eliška z chs Eleonora zde prodávala morčáky z chovatelské stanice Queen Star. Osm z nich si našlo nové domovy.
Morčáci sklízeli úspěch a návštěvníkům se moc líbili. Nemalé ovace získala i jediná zástupkyně naháčů, Fiona. Sice byla přes ráno více zachumlaná a nebyla moc vidět. Ale jakoby to vycítila, jakmile se někdo k jejímu boxíku přiblížil, vyskočila ven a ukázala se v celé své kráse.
Návštěvnost celé výstavy byla více než obdivuhodná. Dopoledne bylo takřka plno. Nechyběla ani tombola, ve které se Elišce nadmíru poštěstilo a vyhrála tak dva holoubky J Nakonec s ní domů jeden i odcestoval.
Celá ukázka se moc povedlo a myslíme, že i splnila účel. Budeme se těšit, že se s některými opět shledáme na výstavě, která se koná již za dva týdny :-)

123

456

789

101112

131415

161718

192021

222324

2a