2017

24. 2.

Zetien a Barbie - foto a info o vrhu po Zeťákovi a Barbie, která u nás byla na krytí

Gared Bellis se 23.2. vydal na cestu do nového domova v Ústí nad Labem do chovatelské stanice
Z Blanenského podhradí. Nepochybujeme, že se u Lenky bude mít skvěle a přejeme mu, aby se mu zadařilo tolik krásných miminek, jako je on sám :)

 

21. 2.

Vrh "F4" - nové fotky

Vrh "G4" - nové fotky

Fanny Bellis, Fili Bellis - Fannynka i Filík zůstají doma :)

Mám obrovskou radost! Na krytí se Zeťákem u nás cca půl roku pobývala bílá modrooká merinka Barbie z Bonanzy. Domů jsem ji vracela s tím, že březí není. Předpokládala jsem, že se tímhle už definitivně potvrdilo Zeťákovo nekrytí. Opak je ale pravdou! Barbie zhruba měsíc po příchodu domů porodila! Na světě tak jsou tři krásná kudrnatá krémová miminka. Doufám, že to Zeťák i příště zvládne (a snad i rychlejc) zas :) Na foto a bližší info zatím čekáme.

 

25. 1.

Vrh "F4" - nové fotky

Vrh "G4" - nové fotky

 

23. 1.

Pepper porodila vrh G4 - máme obrovskou radost, Pepper vše zmákla na jedničku :)

A je to tady! Konečně máme webovky v novém kabátku. Jelikož jsem nechtěla výrazně měnit styl a vzhled stránek, rozdíly nejsou na první pohled tolik patrné. Ale věřte, že jich tu proběhlo spousta :) Mezi nejdůležitější kroky patřila oprava všech článků v sekci "O morčatech", které už o svou korekci přímo křičeli. Mnohým morčomilům určitě neuniklo, že svět morčat se již řídí novým standardem plemen a barev, tudíž i tyto sekce prošly opravou podle aktuálního znění. Dalšími body bylo zjednodušení hlavního menu, nový banner, změna vzhledu některých částí, jako jsou odchovy, fotogalerie a mnoho dalších.Věřím, že změna potěší i Vás a doufám, že se na těchto stránkách budeme i nadále setkávat :)