Daenerys Bellis

Daeny se narodila u nás dne 24.7.2012. Byl to pro nás první očekávaný vrh dalmatinků po třech letech. A jelikož jsme s nimi většinou neměli moc štěstí, bylo naše čekání o to napínavější. daenyKdyž na svět vykoukli tihle úžasní puntíkatí buclíci, nemohli jsme prostě odolat. Po zjištění, že je to chlapeček a holčička, bylo vymalováno :-)

Docela nám to s bráchou trvalo, než jsme se rozhodli vykouknout na svět. Si to vemte, na mamku už nasměrovali i webovou kameru a sledovali ji doslova ve dne v noci :-). Už v pátek si říkali, že už z ní musíme doslova vypadnout. Ale my ne. Není kam spěchat, ne? Ale tak v pondělí už jsme to přehodnotili a uvážili, že je čas. První na svět se rozhodl jít Donatello. No teda dal mámě zabrat, padlo u toho i několik kotrmelců a silných stahů. Po čtvrt hodině se ale konečně dostal ven. Bohužel se s námi narodilo i jedno nedovyvinuté miminko, nevíme kde byl problém. Pak sem se ale začala drát ven já. Vše sledovala Pavlína v práci na webce a dávala vědět i Martině a Honzovi. Úplně slavný porod jsme měli :-). Docela se všichni divili, že jsme nakonec jenom dva. Máma měla úplně obří břicho. Ale po tom, co nás zvážili, už jim to bylo jasný. Už na internetu jsme vypadali velcí, takže váha 115g u Donatella a moje 125g je už tolik nepřekvapila. Hned jsme začali lézt, pít a zkoušet jíst vše, co aspoň trochu vypadalo jedle. Mámy se držíme o106 a děláme všem radost :-)

Na jaře 2017 nás Daeny opustila v necelých pěti letech :( Její odchod byl pro nás velkým nemilým překvapením. Neměla žádné příznaky, které by předpovídaly nějaký problém, naopak byla na svůj věk v dobré kondici. Je nám to velmi líto. Za svůj život porodila 9 nádherných miminek, které se v chovatelském světě dalmatinů dodnes objevují v leckterém rodokmenu.

Potomci:

Ofélie Bellis
o: Sting vom Hoog.
Olly Bellis
o: Sting vom Hoog.
Osha Bellis
o: Sting vom Hoog.
Zoey Bellis
o: Sting vom Hoog.
Zelda Bellis
o: Sting vom Hoog.
Zac Bellis
o: Sting vom Hoog.
ofelie olly osha zoey zelda zac
Zippy Bellis
o: Sting Bellis
Edward Bellis
o: Marvin Bellis
Eileen Bellis
o: Marvin Bellis
     
zippy edward eileen      

Rodokmen - zde

8910

567

234