Yolla Sněhurka

Yolla je krásná buff sheltijka se SG, která k nám přišla jako tříměsíční díky 7. speciální výstavě v Praze, kde byla na prodej. I když jsme měli trochu obavy, že se se svou novou spolubydlící neshodne, dopadlo to perfektně a je s Felisimou nerozlučitelná dvojka. Je moc přátelská a hodná :-)yolla

Bylo 30. září 2006 kdy se kolem mě shluklo více lidí. Už třetí den jsem byla na výstavě, takže jsem z toho všeho byla už docela unavená, a tak jsem byla ráda, že mě zase někdo pomuchloval. Všichni byli tak nadšení a já vůbec netušila proč. Pak mě zase vrátili zpátky do klece a šli pryč. Ale nečekala jsem dlouho a už tam byl někdo zas a přendával mě do přepravky. Hurá, že bych už šla domů? Ale to asi né, tuhle přepravku ani vůni neznám. No, někam jsem šla a netušila kam. Furt mě nosili v té přepravce nebo mazlili. Až pak k večeru mě někdo vytáhl ven a zhodnotil, že bych se měla jít vykoupat. To jsem teda zrovna slyšet nechtěla. Ale co nadělám. Tak došlo na koupání. Snažila jsem se utýct všemožnýma způsobama, ale bylo mi to houby platný. A pak to přišlo. Dali mě do nějakýho bydlení. Moc jsem ho ani nezkoumala a rychle jsem se pustila do jídla. Říkali, že jsem kost a kůže, tak se musím co nejdřív spravit. A pak na mě vyskočila jakási bílá morčice, Felí jí říkají. No, srandovní holka. Furt si se mnou chtěla hrát, ale tak, hlad byl přednější. Trochu jsme se očmuchali a bylo to v pohodě. Felí si mě hlídá a kontroluje, jestli jsem jí náhodou neutekla. Tak doufám, že nám to spolu bude klapat i nadále :-)

Ve svém krásném věku skoro 7 let, mě 5.5.2013 Yolla opustila. Už nějaký ten čas byla hubenější, ale stále velmi čiperná. Bylo vidět, že se na ní začíná podepisovat stáří. Doufala jsem, že se dožije svých 7 let, které měla slavit 20.5. Byla to velká osobnost, morčice do které jsem se zamilovala na první pohled. Bude mi velmi chybět!! (P)

Potomci:

Nathan Bellis
o: Meny Štěch.pokl.
Nathálie Bellis
o: Meny Štěch.pokl.
Wisteria Bellis
o: Benji Bonanza
Walter Bellis
o: Benji Bonanza
Wanilla Bellis
o: Benji Bonanza
Gedzitka Bellis
o: Filago Bellis
nathan nathalie wisteria walter wanilla gedzitka
Gucci Bellis
o: Filago Bellis
         
gucci          

Výstavy

7. speciální výstava Praha 28.9.-1.10.06 91,5 b

Rodokmen - zde

567

234

spolvelka