Vayla Bellis

Vayla je krásná a doslova vysněná samička z vrhu od Chiary a Kawa. Jen co se narodila, bylo rozhodnuto, že doma musí zůstat. Přesně takovou samičku jsem si slíbila a povolila :), jako posilu do chovu. Vayla je bílá tmavooká šeltie s velkou pravděpodobností s velmi kvalitní hustou srstí, kterou opravdu potřebujeme :). S největší pravděpodobností bude dělat společnost Ramče, tak snad si holky budou rozumět. (P)vayla

Ach jo, už to nebude dlouho trvat a budu se muset stěhovat. Budu se muset rozloučit se svýma dvouma bráškama Vickem a Villianem, kteří se prý také brzo vydají na rozdíl oproti mě na dalekou cestu do nového domova. Budou mi moc chybět. Tvořili jsme opravdu super trojku. Takový srandy co jsme si spolu užili. No a máma, jak ta mi bude chybět, ikdyž už mi občas dá co proto, abych ji neotravovala, tak s ní stejně je sranda. Ale naštěstí se prý nestěhuju moc daleko. Hned jak jsem se narodila, tak bylo rozhodnuto, že zůstanu skoro doma – ve stejné chs, jen se přestěhuju do jiného letoviska. Udělala jsem jim takovou radost, vlastně ani nevím čím, co se tak proslýchá, tak tím, že jsem holka J. Taková blbost a jak to majitelku mámy potěšilo. No co jsem tak zaslechla, tak se tam budu mít skvěle. Čeká tam na mě dvoubarevná kámoška Ramča a hlavně spousta jídla (to teda doufám, jinak se nikam nehnu! Strašně ráda jím, říkají mi, že jsem pěknej cvalík, ale co, moc na štíhlou linii nedbám a majitelky z toho mají ještě velkou radost, že mi chutná J a tak pěkně přibírám a roste mi pěknej pupek. Ale nebojte, vím, že se to nemá moc přehánět J.) No snad s Ramčou bude sranda a vynahradí mi bráchy, ale už podle jména to vypadá, že bude moc fajn a budeme si rozumět. Sama bych bydlet teda nechtěla, jsem přece společenský tvor ne. Tak dost povídání a hurá na cesty! (P)

Bohužel dne 11.12.2013 Vayla zemřela. Bylo to opravdu nečekané. Celou dobu se vzorně starala o svoje miminka (vrh U3) a přitom se mi ztrácela před očima. Myslela jsem si, že je to kvůli tomu, že ji dávají čtyřčata zabrat, jako že vždy samičky shodí jen co porodí. Ale příčina byla jinde. Ve večerních hodinách již jen ležela a do rána zemřela. Naštěstí miminka z vrhu „U“ už byla dostatečně velká, a vše zvládla i bez dokrmování. Vayla mi bude moc chybět. Byla to úžasná morčice!

Potomci:

Zafira Bellis
o: Gucci Bellis
Zed Bellis
o: Gucci Bellis
Golden Bellis
o: Sony Bellis
Grimm Bellis
o: Sony Bellis
Ulliana Bellis
o: Logan Little Gold.
Uno Bellis
o: Logan Little Gold.
zafira zed golden grimm ulliana uno

Uppy Bellis
o: Logan Little Gold.

Urick Bellis
o: Logan Little Gold.
       
uppy urick        

Výstavy

5. Pardubická výstava 1. 10. 2011 95,5 b
Chotěboř 25. 9. 2011 95 b

Rodokmen - zde

789

564

23