Sony Bellis

Už jen co vykoukl na svět, říkali jsme si, že to bude boj pustit ho do světa. Nakonec nám to ale přeci jen nedalo a tenhle bílý sameček zkrátka nemohl odjet pryč. Jako modrooký šeltiák si u nás určitě najde nejednu nevěstu. A i když je to teď ještě malý špunt, volá po samičkách velmi často :)sony

Tak tyhle začátky máme zkrátka všichni stejný. Poležíme si v bříšku a ani se nenadějeme a hups! Jsme na světě :-) Teda zas tak jednoduché to nebylo, ale aspoň tu o tom tak vyprávějí. Mamina nás totiž porodila tajně a hlavně tak, aby o nás nikdo dlouho nevěděl. A jelikož jsem já i ségra byli bílí jako sníh, pod máminou hřívou jsme se ztratili jako nic. Joo, máma měla pořádně dlouhou srst. Ale mě a ségře přišla úplně zbytečná, a na léto úplně nepraktická. Tak jsme jí od ní trochu pomohli. Trochu více, abych pravdu řekl. Ségra byla sice při narození větší, ale jen o pár gramů, nemyslete si. To já ji doženu raz dva. A ještě rychleji. Vlastně jsem ji už určitě dohnal. Ale jinak sem si s ní hrál moc rád. Ale postupem času jí to se mnou nějak přestalo bavit. Asi sem ji trochu zlobil. Tak mě pak oddělili a bydlím už sám. Chtěli mě skamarádit s nějakým chlapem, ale to jsem prokoukl. Žádnýho mužskýho, samičku bych chtěl! Tak teď na nějakou čekám. Jsem prý ještě malý, abych nějakou dostal. Ale už teď se moc těším!

Léto 2015 - Ve věku 4,5 let nás opustil náš oblíbenec Soňák :( Už odmala si nás získal, nikdy nezapomeneme, jak nám lehával pod vánočním stromečkem a potajmu ukusoval jehličí... Byl zvyklý běhat v obýváku navolno a zbožňoval to. Také v úloze tatínka nezklamal a dětiček má požehnaně. Bude se nám stýskat..

Potomci:

Eddard Bellis
m: Chiara Z Poodří
Elva Bellis
m: Chiara Z Poodří
Eby Bellis
m: Chiara Z Poodří
Crystal Bonanza
m: Uršula Bonanza
Caroline Bonanza
m: Uršula Bonanza
Golden Bellis
m: Vayla Bellis
eddard elva eby crystal caroline golden
Grimm Bellis
m: Vayla Bellis
Jessie J. Bonanza
m: Bella Bonanza
Janis J. Bonanza
m: Bella Bonanza
Janet J. Bonanza
m: Bella Bonanza
Nathaniel Bonanza
m: Drusila Bonanza
Angel de Vill
m: Chiquita z L.Lu.
grimm jessie janis janet nathaniel angel
Amy de Vill
m: Chiquita z L.Lu.
         
amy          

Výstavy

5. Bohuňovice 29. 10. 2011 96 b
5. Pardubická výstava 1. 10. 2011 95,5 b
Chotěboř 25. 9. 2011 95,5 b

Rodokmen - zde

8910

567

234