Nella Savonnier

Nella k nám přišla celkem neplánovaně. Už nějakou dobu sem koukala na odchovy chovatelské stanice Savonnier a jejich dalmatínky. Mám pro tohle zbarvení slabost, a tak když jsem zahlídla Garda, nedalo se už nic dělat :) Chtěli jsme k němu do budoucna i celočernou samičku. To jsme ještě netušili, ženella nabídka příjde tak brzy :) Nella se k nám dostala již téměř jako roční samička po jednom vrhu ve své původní stanici. Navíc mě moc mile potěšilo, že má v rodokmenu i našeho odchovance Markuse Bellis :-) Je to nádherná samička, doufáme, že se jí u nás povede stejně dobře.

Tak to teda byla jízda. Cestování mě nijak neoslovilo, a ač se to někomu může líbit, nemám zájem. Ne že bych se nerada podívala i někam jinam ale tyhle přepravky ... No ale zvládla sem to, a to se počítá. Sice sem byla ze všeho zprvu dost vykulená, ale kdo by také nebyl, že? A to sem ještě netušila co mě čeká dál.. Když už vypadalo, že sme konečně dorazili a bude klid, šoupli mě k jedné bílé morčici. Prý Lili. Sice je prý kamarádská, ale mě se rozhodla dát najevo, kdo je tady paní. Nejsem nijak konfliktní tip, takže když Lili poznala, že jí nebudu dělat problémy a k misce se zrním ji klidně pustím první (i když časem , kdo ví .. :), tak už byl klídek. Teda zase ne na dlouho. Pak mě ještě blejskli foťákem, ten přístroj já už dobře znám. A to já se umím nechat fotit, moc si mě chválili. Za odměnu sem dostala nať od mrkve a ulehla do sena :)

Ve své původní CHS měla Nella vrh "Z" (7) se samečkem Elstrym Terra Punctata. Miminka se narodila tři a to dne 1. 11. 2011. Všechno kluci :-) Účastnila se svých prvních tří výstav ze kterých si odvezla dvě kartičky čekatelství na šampiona.

10.7.2016 nás Nella v necelých 5,5 letech opustila. Ke konci už se na ní podepisoval věk, ale jinak byla stále akční a spokojená se svými spolubydlícími. Jednoho dne jsem k ní přišla a myslela jsem si že spinká. Budeme na ni rádi vzpomínat :(

Potomci:

Zaro Savonnier
o: Elstry Terra Pun.
Zasco Savonnier
o: Elstry Terra Pun.
Zak Savonnier
o: Elstry Terra Pun.
Donatello Bellis
o: Gard Savonnier
Daenerys Bellis
o: Gard Savonnier
Marty Bellis
o: Pooh Bear v.Hoo.
zaro zasco zak donatello daenerys marty
Marvin Bellis
o: Pooh Bear v.Hoo.
Morris Bellis
o: Pooh Bear v.Hoo.
Victoria Bellis
o: Wyatt E. v. Hoo.
Virginia Bellis
o: Wyatt E. v. Hoo.
Varys Bellis
o: Wyatt E. v. Hoo.
Vendy Bellis
o: Wyatt E. v. Hoo
marvin morris victoria virginia varys vendy

Výstavy

Olomouc 13. 5. 2012 94,5 b
Přerov 28. 4. 2012 95 b (kartička)
12. Speciální výstava 11.-14.8.2011 94,5 b
7. Výstava Kožlany 6. 8. 2011 96,5 b (kartička)
4. Velvarská výstava 25. 6. 2011 97 b (kartička)

Rodokmen - zde

789

456

23