Marvin Bellis

Celí napnutí jsme očekávali porod Nelly a já tajně doufala v černého hladkého samečka ... Teda né že by na něj doma bylo místo :) Ale kdyby se nějaká samička povedla po Stingovi, neměla bych k ní samečka. A protože spojení Nella a Pooh nemělo se Stingem nic společného, byla to jasná volba. Takže když mě marvinNella vyslyšela a ve vrhu se objevil jeden černý kluk, měla jsem z něj obrovskou radost a prostě nešlo odolat :)

Naši mámu všichni bedlivě sledovali, kdy už nás teda hodlá porodit. Ale my jsme nikam nespěchali, přece nevyjdeme na svět jako nějaká mrňata. S bráchama sme se shodli, že s váhou pod 100 g nás nikdo nespatří. Těm doma z nás už ale malinko hrabalo, dokonce si nás - teda respektive mámu - točili na webkameru a sledovali, i když byl od nich zrovna klid a nebyli doma. Až v neděli večer se rozhodli, že přes noc mámě nechají trochu klidu a webku schovají. Tak to byla přesně ta chvíle, na kterou jsme čekali! Vykoukneme na svět se vší parádou a velkým překvapením k tomu. A taky se nám to pořádně povedlo a když se na nás poprvé podívali, hledali, jestli jsme opravdu jenom tři. Máma totiž vypadala aspoň na paterčata :) My hned všechno zkoumali a na světě se nám začalo hned líbit. S mými flekatými brášky je docela psina, nejradši máme hru na honěnou. To pak lítáme jako střeštěný a předháníme se, kdo je lepší :)

Léto 2015 - Zcela nečekaně nás opustil Marvin ve věku 2 let a kousek. Byl to pro nás šok, jelikož byl Marvin statný morčák, který nikdy neměl žádné problémy. Jednoho dne to však bylo jinak. Jako by se jednalo o mrtvičku, infarkt, kdo ví. Byl to takový náš plašan, ale bude nám moc chybět. Jeho potomci se mu moc povedli a v chovu se taky neztratí - Marvin tak bude určitě v nejednom rodokmenu puntíků nebo černoušků.

Potomci:

William Bellis
m: Zita vom Hoog.
Yarett Bellis
m: Zita vom Hoog.
Edward Bellis
m: Zoey Bellis
Eileen Bellis
m: Zoey Bellis
   
william yarett edward eileen    

Výstavy

3 krátká výstava v Praze 23.2.2014 95 b, kartička čekatele
95,5 b kartička čekatele - dosažení podmínek pro titul Šampion ČR
Žitenice 15.2.2014 94,5 b
1. Winter show Praha 5.1.2014 94 b, 95,5 b, kartička čekatele
Turkovice 30.11.2013 96 b, kartička čekatele, 0 b
7. Pardubická výstava 5.10.2013 96 b, kartička čekatele

Rodokmen - zde

324