Lillian Little Goldie

12. srpna k nám dorazila krásná slečna Lili z chovatelské stanice Little Goldie. Přijela společně i se svým bráchou Loganem. Je to bílá modrooká šeltijka s krásně tmavýma velkýma a vykulenýma očima, které ji dodávají osobitý výraz. Ve třetí generaci v rodokmenu máme odchovance Elfíka Bellis, takže i s lillitrouchou naší pokrevností :-)

Tak jsem se jednoho dne vydala na dálekou cestu až do Pardubic. Houpalo to, drncalo a pak jsem se dostala ze známých rukou do neznámých. Né že by to byla nějaká velká změna, ale to jen prozatím. Když jsme nakonec konečně někam dorazili a houpat a drncat to přestalo, vytáhli mě dvě veliké ruce. Měla jsem strach, nové prostředí, nové okolí. A prozatím sem v místě necítila žádná jiná morčátka. Byla jsem zvyklá nebydlet sama, takže velká změna. Dostala jsem se vůbec na správné místo? Pak mě ty ruce začali drbat a hladit, což nebylo špatné. Dokonce mě dali do volného prostoru, sice mi trvalo než jsem se rozkoukala, ale pak sem se přeci jen odvážila na pár nesmělých krůčků. Aby toho však nebylo málo, čekalo mě ještě jedno přemístění a zase to houpalo a drncalo. No konečně! Ve vzduchu cítím morčatovinu. Že bych tu přeci jen nebyla sama? Teda ne že by brácha nebyl dobrá společnost, ale furt na mě vrká a kdo ví co ještě, tak cestujeme odděleně. Sláva! Mám nové kamarádky, vypadají úplně jinak než já, ale zlepšilo mi to náladu a velmi podpořilo chuť k jídlu. Jsem hold morčátko společenské :-)

1.4.2015 nás náhle Lilli opustila :(. Nebyla nemocná, možná věkem. Za dva měsíce by oslavila 5 let. Je nám to moc líto.. Lilli po sobě zanechala několik krásných potomků, z toho Sony a její brácha Logan jsou u nás v CHS.

Potomci:

Sheila Bellis
o: Gucci Bellis
Sony Bellis
o: Gucci Bellis
Xenon Bellis
o: Gucci Bellis
Xony Bellis
o: Gucci Bellis
Fido Bellis
o: Kawabata Moru.
Falco Bellis
o: Kawabata Moru.
sheila sony xenon xony fido falco

Výstavy

3. Vánoční Olomouc 94,5 b
4. Pardubická výstava 2. 10. 2010 neohodnocena
Chotěboř 19. 9. 2010 95 b
Rychnov nad Kněžnou 5. 3. 2011 96,5 b

Rodokmen - zde

141516

111213

8910

567

234