Keisy

Z výstavy ve Velkých Losenicích k nám přicestovala mazlinda Keisy z hobby chovu Od Blaženky. Keisy je opravdu roztomilá hladká tricolorní samička. Původně měla být jako chovná společnice pro Charda, ale pro poměrně dost světlou barvu, tak u nás zůstane hlavně jako mazlíček s občasným odchovem keisymiminek a uvidíme :)

Takhle hooodně brzo ráno se probudím a už vím, že mě čeká dlouhý den. Vydávám se na cestu do nového domova. Na cestu vyrážím s bráškou Kukym. Jsem ráda, že mi bude dělat společnost. Sama bych se asi hodně bála. Jsem ještě docela malej špunt, ale to určitě brzo doženu. Tak hurá na cestu. Vyjeli jsme z domu, netrvalo to příliš dlouho a byli jsme předáni jedné slečně. Myslela jsem, že jsme na místě, ale kdepak. Vezli jsme se dál a tentokrát to trvalo poměrně dlouho. Kolem 8 ráno jsme dorazili na výstavu. Já se vystavovat nešla, co bych tam dělala. Ale moc se mi tam líbilo. Konečně jsem byla předána své majitelce. Ta si mě s nadšením prohlížela. Prý jsem opravdu roztomilá. Snažím se, abych se líbila :). V podvečer jsme se opět vydali dál na cestu. Ta uběhla poměrně rychle a byla jsem doma. Dostala jsem takovou velkou ubikaci jen pro sebe. To se opravdu mám. Mám tu spoustu jídla a tak jsme to tu hned musela všechno prozkoumat. Prý tu dlouho sama bydlet nebudu a jen co to půjde, se přestěhuju k holkám. Doufám, že mě budou mít rády, ale teď si chvíli užiju volnosti :)

20.8.2014 nás bohužel opustila naše mazlíkovská samička Keisy. Po tom, co odchovala svůj vrh a miminka se začala rozutíkávat do nových domovů, nás nečekaně opustila. Keisy nejevila žádné známky nemoci, její odchod byl velmi rychlý. Ráno jsem se probudila a už tu s námi nebyla :-(. Bude mi moc chybět, byla svou povahou opravdu jedinečná! (P)

Potomci:

Jacklin Bellis
o: Chardonnay L.G.
Jacob Bellis
o: Chardonnay L.G.
Jorah Bellis
o: Chardonnay L.G.
Bran Bellis
o: Chandler L.G.
Brienne Bellis
o: Chandler L.G.
 
jacklin jacob jorah bran brienne  

Výstavy

Žireč 24.8.2013 98,5 bodů - mazlík
1. Letní výstava v Ostravě 20.7.2013 96,5 bodů - mazlík (všenky)

Rodokmen - zde

567

234