Kawabata Morumotto

8. ledna se do naší chs přistěhoval krásný dvoubarevný klučík Kaw. Když jsem ho poprvé spatřila na fotce, úplně mě dostal. Tahle barevná kombinace se mi vždycky moc líbila, ale nikde jsem na takovou nenarazila. Dokonce ani v zahraničí moc ne. A tak jsem prostě nedokázala odolat a bylo rozhodnuto. Velkým a milým překvapením pak bylo prostudování rodokmenu, kde jsem ve třetí generaci našla Faraona Eleonora, který je potomkem po naší odchovankyni Hátě a našim Persikem :-)kaw

To jsem se takhle jednoho dne vydal na cesty. Nejsem nějaký zmatkař, který by si s tím dělal velkou hlavu. Nejdnou jsme se ocitli na nádraží a já se během pár vteřin přestěhoval do jiné přepravky. Pak se mnou někdo skoro utíkal a najednou jsem uslyšel hrozný zvuk. Prý to brzdil vlak na nádraží, což mě trochu vyvedlo z míry. Ale když jsem zjistil, že to není nic, co by mi ublížilo, dal jsem se do klidu. Ve vlaku mě panička potichu pozorovala, ale nechala mě v přepravce. Prý aby toho na mě nebylo moc. Tak jsem se pořádně rozvalil a rozhodl se pro trochu odpočinku. Když jsem nabral nové síly, pustil jsem se do sena. Sice jsem v novém domově teprve chvíli, ale říkají, že mám seno snad nejradši. Tomu prostě neodolám. Cesta trvala přibližně dvě hodiny. A konečně doma. Docela se mi tu líbí. Jsem pohodář a vůbec se nebojím. Taky čeho, že? Seno, mrkvička, zrní a voda. Zkontroloval jsem jestli mám všeho dost a pak spokojeně zalehl. To víte, jsem ještě malý a potřebuju hodně jídla a odpočívání. Ale říkají, že jsem obr. Na měsíční miminko jsem trochu vyrostlejší, ale všem se to líbí. I mě. Čím rychleji vyrostu, tím dřív na mě budou čekat bílé slečny. Ještě ten den sem se dočkal pořádného pochování a to já si užívám. Hned jsem se rozvalil a nechal se drbat na zádíčkách, za ouškem,.. však to znáte :-)

Leden 2015 - Ze dne na den se Kawovi razantně přitížilo, který svůj boj nakonec bohužel prohrál :(- i tak jsme byli rádi, že i přes mrtvičku, kterou prodělal už v prvním roku věku, tu s námi vydržel další tři roky. Měl značné motorické problémy, ale naučil se s nimi výborně fungovat. Úžasně uměl trik "do kolečka. Je nezapomenutelný..

Potomci:

Vayla Bellis
m: Chiara Z Poodří
Villian Bellis
m: Chiara Z Poodří
Vick Bellis
m: Chiara Z Poodří
Wilson Bellis
m: Ischi Bellis
Winie Bellis
m: Ischi Bellis
Wanda Bellis
m: Ischi Bellis
vayla villian vick wilson winie wanda
Wanneta Bellis
m: Ischi Bellis
Alex Artemis
m: Welsey Z Poodří
Alvin Artemis
m: Welsey Z Poodří
Annie Artemis
m: Welsey Z Poodří
Artur Artemis
m: Welsey Z Poodří
A... U Stezníka
m: Nasuada Bellis
wanneta alex alvin annie artur a1
A... U Stezníka
m: Nasuada Bellis
A... U Stezníka
m: Nasuada Bellis
Alf Bellis
m: Leila Bellis
Apollo Bellis
m: Leila Bellis
Alegria Bellis
m: Leila Bellis
Aischa Bellis
m: Leila Bellis
a2 ä3 alf apollo alegria aischa
Brom Bellis
m: Ischi Bellis
Buffy Bellis
m: Ischi Bellis
... Z Blan. podhradí
m: Iris z Hvězdné
Fido Bellis
m: Lillian Litt.Gold.
Falco Bellis
m: Lillian Litt.Gold.
 
brom buffy z fido falco  

Výstavy

Rychnov nad Kněžnou 5. 3. 2011 96 b, 2. nejlepší šeltie baby, 2. nejlepší dlouhosrsté baby

Rodokmen - zde

141516

111213

8910

567

234