Katie Aurora

Katie je malinká krémová merinka SG po Corry a Magnusovi. Je to hrozně roztomilá a miloučká samička. Ačkoliv je ještěvelmi lekavá, strašně ráda se mazlí. I přes svou velmi nízkou váhu je to pořádnýjedlík. Doufáme, že si vezme příklad z ostatních holek, pěkně se zakulatí a nabere :-)katie

S Corčou jsme se jednoho dne vydali na výlet. Teda netušili jsme, kam nás to nesou, ale byli jsme zvědaví. Venku byla zima, ale zachumlali jsme se do sena a tak to bylo dobrý. Pak nás někdo okukoval a přendal do jiné přepravky. To už jsme tuplem nevěděli, co se děje. Ale tak byli jsme dvě, tak jsme si říkali, že to bude dobrý. No tak né, se přiznám, docela jsem se bála. Ale kdo by se nebál. Trvalo docela dlouho, než jsme se dostali do nového bydlení. Cesta nebyla žádná sláva, ale ve vlaku se mi líbilo. Tam si mě chovali, já jsem se celá rozplácla a relaxovala s úsměvem na čumáčku :-). Doma pak nastalo koupání. To se mi vůbec nelíbilo, ale prej si zvyknu. Prej. No uvidíme. A pak došlo na událost dne. Seznamování s mými novými spolubydlícími. Jedna samička na mě tak zvláštně vrkala, ale tak sem to nějak přečkala. Netrvalo dlouho a pustila jsem se do jídla. Říkají, že jsem hubeňour, tak to musím napravit :-)

2. 10. 2008 nás zcela nečekaně opustila krásná samička Katie Aurora. Katie vždy trochu trpěla na zažívání. Občas například po trávě chytla menší průjem. Vždy jsem ji na to dala pastu, aby se ji trávení zlepšilo a pak vše bylo v pořádku. I tentokrát nám chytla v pátek menší průjem. Dala jsem ji opět pastu na trávení, aby se ji to zlepšilo. Bohužel, tentokrát se ji to nezlepšilo. Večer už jen ležela v koutku, bez jakéhokoliv výrazu a do rána zemřela L.  Katie byla nejen krásná ale strašně hodná samička. Nikdy na ni nezapomeneme!!!

Potomci:

Lexy Bellis
o: Meny Štěch. P.
Larry Bellis
o: Meny Štěch. P.
       
lexy larry        

Rodokmen - zde

131415

101112

789

456

23