Jill Savonnier

Tak tahle černá kráska se k nám dostala již ne zcela plánovaně :-) V původním úmyslu jsme si chtěli pořídit chovný párek dalmošů, tím se nakonec stal Gard s roční Nellou. Čekali sme však ještě na vrh po Xiomaře, která je prostě nádherná. A když pak přišel e-mail s nabídkou, tloukli smejill se do hlavy že by to byla škoda Jill nevzít. Jako budoucí nevěsta pro Garda zkrátka ideální :-) K tomu všemu je nadmíru povedená a povahově o hodně klidnější.

Cesta do nového domova byla pořádně dlouhá. Vlastně sem se skoro účastnila i výstavy. Akorát mě nikdo neposoudil, byla sem schovaná a nikdo mě neviděl :) Ale i tak jako první zkušenost dobrý. Nebyla sem tam totiž jako účastník (a jako takový prcek bych ještě ani nemohla) ale jako "čekatel" na nového majitele. Teda spíš majitelku. Čas mi moc neutíkal ale pak to začlo. Z přepravky do přepravky, z rukou do rukou, šup a šup a jsem tam. V autě sem mi docela líbilo. Nikdo se mnou nehoupal a tak. Ale jídlo mě ještě nebralo. Skoro si až říkali jestli nejsem umělá. Stát a ani se nehnout, v tom sem mistr :) Ale pak sem se přeci jen dočkala. Prvně se mě pokusili seznámit s Ischi, ale ta se rozhodla mi dát na uvítanou lekci o tom, kdo je tady pán. A tak mi raději ještě dopřáli klidnou noc. Ráno ze mě měli radost, protože čtvrt jabka co mi přichystali, bylo pryč. A to je na takovýho prďolu jakou teď jsem, pěkná nálož :-) Dnes už se seznamuju s Bellou a Chiarou. Ty jsou na mě hodnější. I když Chiara mi taky nedá nic zadarmo, ale myslím, že to půjde :-)

Jill pochází z vrhu paterčat a musím říct, že je krásně urostlá. Má čtyři nádherné dalmatinní sourozence, na které se můžete podívat zde: http://www.savonnier.cz/chov/mlade8j.htm

20.3. 2016 nás Jill ve svých čtyřech letech bohužel opustila :( Její odchod byl velmi náhlý. Za svůj život porodila 8 úžasných potomků, kteří dále splodili spoustu krásných miminek a uplatnili se v chovech. Bude se nám stýskat.

Potomci:

Cherry Bellis
o: Wyatt vom Hoog.
Chip Bellis
o: Wyatt vom Hoog.
Chiquita Bellis
o: Wyatt vom Hoog.
Talisa Bellis
o: Pooh vom Hoog.
Taena Bellis
o: Pooh vom Hoog.
Trianna Bellis
o: Pooh vom Hoog.
cherry chip chiquita talisa taena trianna
Tyrion Bellis
o: Pooh vom Hoog.
Tywin Bellis
o: Pooh vom Hoog.
       
tyrion tywin        

Výstavy

1. Brněnská podzimní 21.10.2012 94,5 b
6. Pardubická výstava 29.9.2012 97 b, 1. nejlepší hladké junior, 3. nejlepší krátkosrstý junior, kartička čekatele
2. Barevná výstava HK 8.9.2012 95,5 b, 3. nejlepší v černo-hnědé barevné řadě, kartička čekatele
Žirec 25.8.2012 95,5 b, kartička čekatele
Velké Losenice 28.7.2012 95,5 b, kartička čekatele

Rodokmen - zde

234