Dicky Bellis

Dicky je bílá modrooká merinka narozená u nás 19.7. Kikince a Menymu. Je hodňounká, mazel ale když chce, dokáže být pěkné číslo. Spolu s Deny se jako sestřičky nezapřou.

Nechci se moc opakovat po ségře Deny, ale to víte, narodili jsme se ve stejný den a stejným rodičům. dickyTakže první dny jsme měli vcelku podobné. Já jsem byla druhá největší z miminek. Delphík (brácha) byl sice nejmenší (100g - což je také nádherná váha), ale během dvou týdnů vše dohnal.  Nejprve se o mě nevědělo, zda zůstanu doma, ale nakonec jsme všechny udolala :-). Také ráda šplhám, skáču a běhám. S Deny a Delphíkem vymýšlíme spoustu lumpáren. A jestli už mám nějaké oblíbené jídlo? Jsem jedlík a zastánce názoru, že každá příchuť je dobrá :-). Snad mi to vydrží. Ale samozřejmě jako všichni nedám dopustit na okurek, papriku a jiné laskominky.

7. 8. - bohužel ani dnes nemohu přijít jen s lepšími zprávami. Naprosto nečekaně nás opustila Dicky se Sebastianem :-((. Byla to velká rána s nejasným odůvodněním. Den předtím byli oba naprosto v pořádku, druhý den sme odjeli na výlet a když sme se vrátili, čekal nás hrozný pohled. Nevíme, jak se to mohlo stát. Vše jsme vydezinfikovali, tak doufáme, že už se podobné věci nestanou :(. Bude se nám moc stýskat po Dicky, byla s námi skoro 4 roky a za tu dobu úctyhodně porodila spoustu nádherných miminek.

Potomci:

Edie Bellis
o: Wilém od Grácie
Elfi Bellis
o: Wilém od Grácie
Charlota Bellis
o: Wilém od Grácie
Checkie Bellis
o: Wilém od Grácie
Charlie Bellis
o: Wilém od Grácie
Penelope Bellis
o: Perseus Aurora
edie elfi charlota checkie charlie penelope
Porter Bellis
o: Perseus Aurora
         
porter          

Rodokmen - zde

161718

131415

10312

789

456

211

spol