Corry Bellis

Corry je super krémová coronetka TG SG po Kiki a Buckym (vrh "C"). Vrátila se k nám z Olomouce po téměř dvou letech. Jelikož Bára (dřívější majitelka) s morčáky končila, ozvali jsme se a pro Corry si přijeli (i pro její dcerku Katie). Vyrostla do opravdové krásy :-). Je moc hodná a mazlivá.corry

Venku byla zima a já se divila, že razíme na výlet. Respektive jsme se s malou přestěhovali do krabice. Nevěděli jsme, co se děje, a tak jsme byli docela z toho všeho vyjukaní. Se nedivte, v takový zimě moc často ven nechodíme. Pak si nás prohlíželi nějaký dvě holky. Připadali mi povědomý, ale nevím ... Ty nás přestěhovali do přepravky. Po dlouhé a dlouhé cestě, jsme se mohli konečně protáhnout. Ale pak nás čekalo nemilé překvapení. Taky se tak neradi koupete? No já teda opravdu hodně nerada, a to nepřeháním. Bránila jsem se seč jsem mohla, ale bylo mi to co houby platný. Ale trvalo to jen chvilku, tak jsem jim to odpustila. Fén už byl mnohem příjemnější. Taky jsem si užila kariéru modelky a udělala jsem pár pěkných obličejů do foťáku :-). Všichni okolo říkali, jak moc mi to sluší. Pak se malá odstěhovala k dalším morčicím a já už se těšila na svou novou spolubydlící Gigí. Trochu jsem ji pozlobila, říje je říje. Ale myslím, že nám to spolu bude klapat :-)

23. 3. nás navždy opustila naše nejstarší morčice Corry. Dožila se krásných 6ti let a dvou měsíců. Bylo na ní vidět, že už je starší a i její odchod byl klidný a nečekaný. Jsme rádi, že ji neprovázela žádná nemoc. I přesto, že jsme ji prodali a vrátila se k nám z ne zcela dobrých podmínek, dala se krásně dokupy. Byla to silná povaha.

Potomci:

Katie Aurora
o: Magnus
Bastien Aurora
o: Magnus
Jeremy Bellis
o: Perseus Aurora
Jack Bellis
o: Perseus Aurora
Jimmy Bellis
o: Perseus Aurora
 
katie bastien jeremy jack jimmy  

Rodokmen - zde

376

45

spol