Chiara Z Poodří

Chiara je krásná bílá modrooká šeltijka, která k nám přicestovala z chovatelské stanice Z Poodří, které moc děkujeme. Je to moc hodná holka, hned se skamarádila s Bellou a jsou spolu moc spokojené. Snad jim to i vydrží :-)chiara

Byla to dlouhá cesta z Ostravy do Pardubic, když mě vezli na Pardubickou výstavu na předání. Já jsem ji ale s přehledem a klidem zvládla. Pak jsem uviděla poprvé svoji novou paničku. Moc dlouho jsme se ale neseznamovaly, jelikož měla ten den hodně práce. Pak už to ale bylo lepší :-) Když jsem se konečně dostala do nového bydlení, byla jsem z toho všeho trochu vyjukaná. Všechno nové, nové pachy, nové místo, nová morčata. Bydlela jsem den sama, ale to mi vůbec nevyhovovala. Dávala jsem to dostatečně najevo. Byla jsem sice klidná, ale odmítala jsem jíst. Jedla jsem jenom, co bylo nejnutnější. Jak jinak dát najevo, že se mi něco nezdá. A tak mě dali k Belle - krátkosrsté dalmatince. Zrovna jí odcestoval syn Elton, a tak byla na společnost zvyklá. Ihned mě přijala a mě to nabilo novou energií. Hned jsem si rozpoměla, jaký mám hlad a začala vše dohánět :-) Také jsem dobrá v běhu, skocích a vyvalování se po dobrém jídle :-)

Na konci září 2013 nás Chiara bohužel opustila :( Začala mít průjem a i přes podpůrné léky se situace nezlepšila a její odchod byl rychlý. Je nám to moc líto. Chiara se dožila 4 let a 2 měsíců, zanechala po sobě krásné potomky (v naší chs zůstala Ischi, Vayla a Eby) a my s ní strávili hezké chvíle. Budeme na ni vzpomínat!

Potomci:

Ischi Bellis
o: Jimmy Bellis
Mája Bellis
o: Uragán Falcon
Vayla Bellis
o: Kawabata Moru.
Villian Bellis
o: Kawabata Moru.
Vick Bellis
o: Kawabata Moru.
Eddard Bellis
o: Sony Bellis
ischi maja vayla villian vick eddard
Elva Bellis
o: Sony Bellis
Eby Bellis
o: Sony Bellis
       
elva eby        

Výstavy

2. Vánoční Olomouc 5. 12. 2009 98 b - 1. nejlepší mladá šeltie
Brněnská výstava 14. 11. 2009 95 b - 2. nejlepší mladá šeltie

Rodokmen - zde

171819

141516

111213

8910

567

234