Chardonnay Little Goldie

Už dlouho jsem vybírala a hledala hladkého trikolora, který by mě zaujal. Musím poděkovat Karolíně S. (chs Little Goldie), která mi nabídla si vybrat z jejího nově narozeného vrhu. Ikdyž jsem původně měla v plánu pořídit si samičku, vyhrál úžasnej sameček Chardonay (Chardo) s krásným obočím nad pravým očkem. Nedalo se mu prostě odolat a tak se stal součástí naší morčecí bandy. Původně měl být Chardo chardo„jen“ na mazlíčka, ale tak krásného samečka by byla škoda nevyužít v chovu, takže mu teď budeme shánět nevěstu :) (P)

Dnes mě čeká dlouhá cesta. Počasí pod psa, lepší vůbec nikam nevylízat, komu by se v tomhle počasí chtělo? Já bych rád zůstal doma, ale tak nic. Vypadá to, že se opravdu pojede, tak hurá na cesty. Cesta dlouhá, klikatá, ale nakonec jsme dorazili do Olomouce na výstavu morčat. Já se vystavovat nešel, co bych tam dělal. Jsem přeci jen ještě mimino. Sice se o mně mluví, že jsem pěknej cvalda. Pravda pupek mám, vždyť jsem si dal taky záležet, vážím už krásných 335 g a to mi chybí 2 dny do měsíce. Vraťme se raději k cestě. V Olmiku na mě čekala moje nová panička, která si mě s nadšením přebírala. Očividně mě čeká ještě další kus cesty. Jsem rád, že se ji tak líbím, to mě velmi těší. Venku leje a je zima, ale já jsem v teple, všude kolem mě spousta jídla, tak co víc si přát. K večeru jsem nasedl do auta a pokračovalo se dál v cestě. Uteklo to docela rychle a byl jsem v novém domově. Vyfasoval jsem fajnovej barák s dvěma patrama. Bydlím tu teď sám, ale doufám, že mi brzo najdou nějakou pěknou slečnu. Trošku jsem to tu prozkoumal, najedl se a nakonec lehl do rožku, kde jsem mohl konečně v klidu spát. Věřím, že se mi tu bude líbit.(P)

Zcela nečekaně mě 27.7.2013 Chardo opustil. Všimla jsem si, že krapet pohubl, ale dávala jsem to za vinu teplému počasí. Všechna morčiska teď méně jedí a spíš se tak povalují. Bohužel v jeden den už byl hodně špatný, snažila jsem se mu dát ještě nějaké vitamíny, ale bez výsledku. Druhý den již nebyl. Chardík byl ojedinělý morčák a můj první tricolor. Bude mi chlapák moc chybět. Naštěstí, jsem si nechala po Chardíkovi Isis, tak mi tu svým způsobem zůstane dál....

Potomci:

Simba Kvítko
m: Napolenka Kvít.
Sebastián Kvítko
m: Napolenka Kvít.
Illyrio Bellis
m: Viola vom T. See
Ilyn Bellis
m: Viola vom T. See
Irri Bellis
m: Viola vom T. See
Isildur Bellis
m: Viola vom T. See
simba sebastian illyrio ilyn irri isildur
Isis Bellis
m: Viola vom T. See
Ismira Bellis
m: Viola vom T. See
Jacklin Bellis
m: Keisy
Jacob Bellis
m: Keisy
Jorah Bellis
m: Keisy
Loras Bellis
m: Vicky vom T. See
isis ismira jacklin jacob jorah loras
Lorraine Bellis
m: Vicky vom T. See
Luthien Bellis
m: Vicky vom T. See
       
lorraine luthien        

Výstavy

Přerov (duo výstava) 27.4.2013 95 b, kartička čekatele a 93,5 b
6. Pardubická výstava 29.9.2012 95,5 b, kartička čekatele
2. Barevná výstava HK 8.9.2012 94 b
Žirec 25.8.2012 94,5 b, 3. místo v plemeni angl. crested
Velké Losenice 28.7.2012 95 b, kartička čekatele

Rodokmen - zde

8910

567

234