Bucky TeRaTom

Tak toto je Bucky Teratom. Je to dlouhosrsté morče sheltie zbarvení buff satén s PP. Pořídili jsme si ho spolu s Faťou na 3.speciální výstavě v Praze. Jeho nejoblíbenější jídlo je mrkev. Dřív byl v jídle hrozně vybíravý, ale na mrkev vždycky dal. Teď už by nejradši snědl všechno. Když jsme si ho dovezli, všeho se bál, ale teď už si na nás krásně zvyknul. Obvykle lehává před domečkem, aby se na nás mohl dívat.bucky

Byl jsem na výstavě a koukal na všechny ty lidi. Až se najednou ukázala nějaká paní a vyndala mě z klece a podala ji jedné holce, která mě začala chovat a hladit. Pak mě opět vrátili do klece. Oni mi zatím hledali partnerku :-). Pak si mě zamluvili a odjeli ještě na chvilku do města. Pak se vrátili, už na mě měli nachystanou krabici. Se mnou ještě nesli Faťulu. Pak jsme nastoupili do auta, které nás dovezlo až domů. V autě jsem pořád něco čmuchal. Když jsme dojeli, vzali nás do bytu kde nám nachystali dodatečné příbytky. Prvně jsem z toho byl docela vedle z toho novýho prostředí, ale už jsem si zvykl. Teď už mám svou bedýnku, kde se mi to moooc líbí. Když jsem s holkama venku ( já musím být v košíku), nejradši bych je láskou sněd. No to víte, vidět dvě krásný holky jak se přede mnou procházej..... No pak je dají do domku a já se můžu taky proběhnout. Moje nej žrádýlko je mrkvička :-)

Dne 3.1.2006 nás Bucky navždy opustil :-(((. Přes těžký a dlouhý boj už nebylo pomoci. Jednalo se nejspíš o selhání některého z vnitřních orgánů  ... Bucky byl úžasný, nezapomenutelný, veselý, na morčátka i lidi moc hodný a mazlivý. Na jeho kouzelný kukuč se nedá zapomenout ... Dožil se tří a půl let. Je nám to moc líto a moc se nám po něm stýská :-(((.

Potomci:

Adina Bellis
m: Fatima Paradise
Atík Bellis
m: Fatima Paradise
Fiona Štěch.poklad
m: Bianca Štěch. P.
Flora Štěch.poklad
m: Bianca Štěch. P.
Fanda Štěch.poklad
m: Bianca Štěch. P.
Casper Bellis
m: Circle of Light
adina atik fiona flora fanda casper
Cepheus Bellis
m: Circle of Light
Corry Bellis
m: Circle of Light
Czert Bellis
m: Circle of Light
     
cepheus corry czert      

Výstavy

Brno Propet 2. - 3. 7. 2005 neposouzen
Olomouc 28. 5. 2005 94,5 b
Náchod 14. 5. 2005 93 b
Náchod 15. 5. 2004 88 b
Velká Bíteš 22. 6. 03 neposouzen
3. speciální Praha 19. - 22. 9. 2002 84 b

Rodokmen - zde

131415

101112

789

456

23