Beniamino Rugantino

Beny je krásný hladký morčák s černou kresbou dalmatina :-) Je to syn Badyho a Afinky. Je moc hezký, má velkou lysinku i všechny černé nožky. Je to obrovský mazel, ale když je v okolí nějaká slečna, začne se ihned předvádět :-)

Byl to den jako každý jiný. Narozdíl od mé sestřičky Bell jsem byl už nějaký ten den oddělený od benmamči. Začínal jsem ji už trošku s bráchama zlobit. Ani nevím, proběhlo to tak rychle, najednou jsem se ocitl v přepravce a už se jelo. Byl jsem z toho trošku vyjevený, ale to se dá chápat, jelikož jsem vůbec netušil, co se děje. Po nějaké chvíli jsem se objevil zase v jiné přepravce. Tomu už jsem vůbec nerozuměl. Pak jsme dlouho dlouho jeli autem - teda aspoň všichni říkaj, že to bylo auto - a pak jsme se konečně zastavili. Někdo mě vytáhl z přepravky a furt mě obdivoval. Teda né že by se mi to nelíbilo, naopak, tuhle chvilku jsem si plně užíval :-). Všichni mě hladili a dávali mi všelijaké dobroty. Nedělal jsem moc dlouho drahoty a pustil se do jídla :-). Pak ke mě dali na nějakou dobu Charlieho (zrovna ho předávali novým majitelům, tak jsme s ním na chvíli bydlel), s kterým jsem si fakt rozuměl. Výbornej morčák, trochu jsme na sebe zavrkali, pak si k sobě lehli a odpočívali :-). Pak jsme se museli ale rozdělit. Mám společnost rád a tak se těším, že až vyroste Iberisek, budeme bydlet spolu. Teda jen jestli si porozumíme. A možná taky budu bydlet s tátou Badym :-)

Prosinec 2007 - Beník během pár dní přestal jíst a třetí den jsme ho našli mrtvého. Bude nám moc chybět. Byl to výjimečný, krásný a hodný dalmatinek. Bude nám mooooc chybět :-(

Potomci:

Sabrina Bellis
m: Arabela od Ajušky
Sebastian Bellis
m: Arabela od Ajušky
       
sabrina sebastian        

Beny má dále potomky narozené v chs Pískové doly, bohužel fotografie nebyly dodány.

Výstavy

1. Pardubická výstava 30. 6. 2007 94 bodů
3. Hanácká Olomouc 26. 5. 2007 93,5 bodů

Rodokmen - zde

567

234