Alonzo Viby´s

Alonzo je krásný coronetí krémák, který k nám zavítal ze slovenské chovatelské stanice Micky už jako téměř tříletý dospělák. V chovu nám nastala krizovka, kdy se ukázalo, že Marshl alonzonekryje, tudíž nemáme kým nakrýt Koru a jelikož mi to bylo hodně líto, hledala jsem řešení. Jako první jsme zkoušeli půjčit Boba od Jany (Bonanza), kterému bylo tou dobou pět let a k ničemu se neměl. Hledala jsem tedy dál a nakonec se rozhodla, že pořízení nového samečka bude nevyhnutelné. Ovšem když už, tak to musí být sameček s velkým S, a to Alonzo rozhodně je :) Nejen pro své kvality, ale i pro svou pohodářskou povahu. Z předešlých chovů má navíc už spoustu potomků, takže je to už ověřený a spolehlivý tatínek. Tak snad se mu zadaří i u nás :)

Jelikož jsem bydlel na Slovensku, museli mi vymyslet dopravu do 5 hodin vzdáleného města. Díky možnostem internetu to ale nakonec nebyl vůbec problém a rozhodlo se, že v neděli se vydám na pořádnou štreku. Připravili mi krabici a do ní spoustu dobrot na cestu. Uteklo to ani nevím jak a už si mě přebírali noví majitelé. V novém příbytku už na mě čekala krásná buff-bílá Kora, která se mi hned moc zalíbila, a já se tak rychle začal cítit jako doma :)

Potomci:

Alonzo se k nám dostal už jako tříletý dospělák, a tak za svůj život splodil spoustu potomků v předešlých chovatelských stanicích Nam Gaudium a Micky.

Olympa Bellis
m: Kora Bellis
Oggy Bellis
m: Kora Bellis

Olenna Bellis
m: Kora Bellis

     
olympa oggy olenna      

Rodokmen - zde

alonzo
alonzoalonzo